Teosed

(Teoseid kokku: Eesti kunst - 59  Väliskunst - 12)

Ikoonid

(Ikoone kokku: 6)

Disainehted

(Ehteid kokku: 14)

Skulptuurid

(Skulptuure kokku: 7)

Meist

Kunstigalerii Jaak Art on alguse saanud antiigiäridest Liiwimaa Antiik ja Jacob Antiquitas.

Antiigi ja kunstivallas on tegutsetud juba 17 aastat mis on andnud suure kogemuse ja teadmiste pagasi. Selle aja jooksul on tehtud koostööd väga paljude erinevate kunstiinimestega.

Uues galeriis jätkavad tööd kaks inimest, kes on olnud ka eelnevates firmades nende algusaegadest peale.

On omandatud kunstinäituste ja oksjonite korraldamise kogemus.

Uus galerii pühendub ainult kujutava kunsti müügile ja eksponeerimisele. Esialgu jääb Jaak Art galerii asukoht muutmata, kuid pole välistatud ka uude kohta ümber asumine.

Loodame oma vanadele ja uutele klientidele pakkuda häid kunstielamusi!

Teenused

* Kunstiteoste ost, müük ja vahendus
* Kunstialane konsultatsioon
* Teoste hindamine
* Kunstiteoste ekspertiiside teostamine Venemaal

Töid saab broneerida ja osta nii kohapeal galeriis, kui ka interneti kaudu. Interneti kaudu ostmiseks või broneerimiseks võtta ühendust emaili või telefoni teel

Galerii ei teosta konsultatsioone ja hindamisi telefoni ega meili teel!

Peeter Mudist
Lihtne ja poolmüstiline

22.12.2022

On jäänud mulje, et inimesele meeldib pigem, kui asjad on kindlad. Kindel rahasumma, kindel kellaaeg ja igasugused muud kindlad asjad. Ütle, mis sa arvad, käi välja ideed, haara initsiatiiv. Tee seda kohe!

Tuleb olla aktiivne ja asuda tegudele. Enesekindel peab loomulikult olema. Enesekindlus tähendab seda, et sa ei ole fookusest väljas. Lähed töövestlusele või koosolekule ja kõik pommitavad seal enesekindlalt ideedega, nagu oleks teinud natuke amfetamiini. Võib-olla polegi lõppude lõpuks nii tähtis, kas need on ideed või pseudo­ideed, kas need ka töötavad või mitte, kas neid üldse kuulatakse, pannakse tähele jne, peaasi, et midagi on, et oleks aktiviteet, liikumine, õhu ja inimeste liikumine. Kõige hullem on, kui midagi ei ole.

Lisainfo: Postimees

Reklaam

Ryki galerii